Firma Grabowscy oferuje bogaty wybór grzejników najlepszych producentów.

Grzejniki aluminiowe charakteryzują się niewielkim ciężarem, są odporne na korozję. Dobrze oddają ciepło i dają się łatwo regulować. Niewielka bezwładność umożliwia szybkie oddawanie zgromadzonego ciepła. Plastyczność aluminium nie pozwala na instalowanie grzejników w miejscach, gdzie narażone są na uszkodzenia mechaniczne. Producenci grzejników z reguły udzielają 10-cio letniej gwarancji na szczelność urządzeń oraz dopuszczają montaż grzejników w instalacjach ciśnieniowych. Posiadamy w sprzedaży grzejniki aluminiowe takich firm jak: CALORA, PERFEKT, KRAKOWSKI, MAGNUS, MONDIAL

Grzejniki stalowe/panelowe przeznaczone są do stosowania w pompowych instalacjach centralnego ogrzewania, w których czynnikiem grzejnym jest woda. Grzejniki te mogą być także zamontowane w instalacjach grawitacyjnych. Grzejniki panelowe są najczęściej kupowanymi odbiornikami ciepła. Charakterystycznymi cechami grzejników jest prosta konstrukcja, łatwość utrzymania czystości, estetyka wykonania. Grzejniki występują w dwóch wersjach podłączenia tzn. podłączenie z boku grzejnika lub podłączenie od dołu.
Posiadamy w sprzedaży znakomite grzejniki firmy PURMO. Największym zainteresowaniem cieszą się grzejniki typu 22 i 11. Typ 22 to połączenie dwóch płyt grzewczych oraz podwójnego radiatora. Typ 11 to jedna płyta grzewcza oraz pojedyńczy radiator. 

Polecamy takze grzejniki miedziane firmy REGULUS

Grzejniki łazienkowe
W ofercie grzejników łazienkowych posiadany m.in.:
- stalowe gięte
- stalowe proste z wieszakami
- stalowe gięte w kształcie "dipola" 
- stalowe gięte w kształcie "dipola" z ekranem 
- stalowe gięte w kształcie "dipola asymetrycznego"
- stalowe proste z dodatkowymi przewieszkami 
- stalowe łukowe
- stalowe dekoracyjne


Grzejniki aluminiowe 


Grzejniki stalowe.                        Grzejniki miedzianeGrzejniki łazienkowe